Гвинтові сходи

Головна Гвинтові сходи

Гвинтові сходи. Основні характеристики і вибір

Кручені сходи можна назвати королевою серед всіх сходів. Дані конструкції завжди розкішно виглядають і є основним декоративним елементів в будь-якому будинку. Крім того, гвинтові сходи максимально функціональні і значно економлять простір. Перш ніж встановити такі сходи в свій будинок, слід вивчити всі можливі варіанти моделей, щоб вибрати найбільш компактний і безпечний варіант. Дані конструкції відрізняються стилем, а також матеріалами виготовлення. Розглянемо їх основні види і переваги наших конструкцій.

Ціни на комплекти, на діаметр 1200 мм.
Висота 2600мм
2800мм
3000мм
3200мм
3400мм

Стандарт 16011,20 17036,80 18062,40 19088,00 20113,60
Преміум 19932,80 21283,20 22633,60 23984,00 25334,40

Розрахунок комплекту гвинтових сходів на висоту 2700 мм

1. Опорна труба__1шт
2. Ступені__11шт
3.Верхняя площадка__1шт
4. Нижній фланец__1шт
5. Декоративний колпак__1шт
6. Лестничное огражденіе__11шт (балясина г-подібна з декоративною вставкою)
7. Балясина прямая__1шт
8. Огорожа верхньої площадкі__1 компл

Замовити консультацію

[Contact-form-7 id = “510” title = “Гвинтові сходи”]

Класифікація гвинтових сходів

Гвинтові сходи можуть з’єднувати кілька рівнів будівлі. Стовп є центральною деталлю, до якого кріпляться однією стороною всі щаблі. До несучої стіни вони кріпляться з іншого боку. Сходи можуть мати різну висоту, але не менше 190 мм.
1. Опора ступенів на стрижень і стіни – коли ступені широкої стороною спираються на периметральні стіни, а вузьким боком – на середній стрижень. В цьому випадку опорний стрижень має кам’яну основу або набирається з потовщення ступенів.
2. Консольне – коли до центральної стійки кріпляться ступені у вигляді стовпа. Завдяки своїй жорсткості, таке кріплення дозволяє встановлювати сходи не тільки біля стіни, а практично в будь-якому місці.
3. З опорою на вигнуту тятиву і огорожу. Центральна опора тут не передбачається: ступені встановлюються в спіральні зігнуті тятиви, які і грають роль огорожі. Незважаючи на складність виготовлення, така конструкція виглядає дуже оригінально і красиво.
4. Кріплення щаблів на обсадних опорну трубу. Це найпопулярніший спосіб, коли металеві проступи мають опору в якості внутрішньої стійки. В даному випадку труба служить несучим елементом всієї системи, тому, дуже важливо, щоб її діаметр був не менше 50 мм.

Основні види гвинтових сходів

Сучасні виробники пропонують моделі, виконані в різних стилях: з різьбленими і кованими огорожами, декоративними або скляними елементами, овальними або квадратними ступенями. Це дозволяє вибрати модель, здатну задовольнити навіть самого вимогливого покупця. Для виробництва гвинтових сходів застосовуються різні матеріали: метал (нержавіюча або легована сталь), дерево (бук, сосна, дуб і ін.), Камінь, скло, цегла або мармур. Деякі моделі виготовляються шляхом поєднання різних матеріалів. Основною перевагою таких конструкцій є максимальна міцність і стійкість до великих навантажень.
1. Гвинтові сходи з косоурах завжди виготовляються з екологічно чистого дерева. Найбільш універсальний варіант, коли ступені мають мармурове облицьовування, перила ковані, а курсор – дерев’яний.
2. Конструкції з мармуру рекомендується використовувати тільки всередині приміщення (через погану стійкості до перепадів температур). Мармур є універсальним матеріалом, що дозволяє використовувати безліч колірних рішень і урізноманітнити інтер’єр практично будь-якого приміщення.
3. Гвинтові сходи з граніту здатні витримувати будь-які погодні умови і з успіхом використовуються як всередині, так і зовні приміщень.
4. Важливо пам’ятати, що мармур і граніт – дуже слизькі матеріали, тому ступені у таких конструкцій повинні мати достатню висоту і ширину. Якщо в будинку є діти, рекомендується встановити на ступенях протиковзкі профілі.
5. Металеві гвинтові сходи широко використовуються як на вулиці, так і всередині приміщення. При установці конструкції на вулиці, вона повинна поєднуватися з дизайном віконних решіток і вхідних дверей. Ідеальний варіант – ковані конструкція. У разі встановлення сходів в самому приміщенні, слід враховувати, щоб вона гармоніювала з його стилем. Металеві гвинтові конструкції можуть бути збірними, так звареними або литими.

Гвинтові сходи економ класу

При необхідності установки в будинку гвинтових сходів слід враховувати не тільки зовнішній вигляд, але і міцність, а також безпеку конструкції. Однак, іноді трапляється, що найбільш підходяща модель вимагає часу на виготовлення, до того ж, вона надто дорога. Ідеальний вихід з такої ситуації – надійні, прості і недорогі економ сходи. Такі моделі практично не поступаються за якістю дорогим моделям. Найбільш економічними є гвинтові сходи, виготовлені з красивих хвойних порід дерева. Комбіновані моделі з різних видів деревЄсін (також можна віднести до недорогих) – дане рішення підвищує міцність і зносостійкість конструкції, лише трохи збільшуючи її вартість.
Гвинтові сходи економ-класу набуває більш багатий вигляд, завдяки обробці лаком або тонуючим складом. Універсальний спосіб знизити вартість конструкції, при цьому, не втрачаючи її якості – відмовитися від занадто хитромудрого дизайну. Іноді, просто оформлені гвинтові сходи виглядають краще вигадливих моделей, обтяжених декором. Сходи, що не має сходинок, здається не такою великовагової, а відсутність поручнів робить її більш вишуканою і повітряної.

Переваги гвинтових сходів

1. Основною перевагою гвинтових сходів є значна економія простору, що особливо важливо це для невеликих приміщень. На відміну від звичайних, гвинтові моделі займають мало місця, даючи можливість використовувати його максимально ефективно. Тим більше, існує багато способів обробки опорної труби і ступенів.
2. Естетичність. Зазвичай, володарями гвинтових сходів стають витончені натури, які мають прекрасне відчуття стилю. Вони надають легкість, благородство і загадковість будь-якому приміщенню.
3. Невелика вартість. Гвинтові сходи завжди дешевше маршової (в залежності від матеріалу).
4. Оригінальність. Відомо, що гвинтові сходи є далеко не в кожному будинку, що робить їх предметом гордості господарів будинку і захоплення гостей.
5. Легкість монтажу. Багато господарів цілком можуть самостійно зібрати кручені сходи. При бажанні, завжди є можливість запросити фахівців, які зроблять це швидко і якісно.
6. Можливість придбання готової гвинтових сходів-економ. На відміну від моделей, що виготовляються на замовлення, вони мають стандартні параметри, їх завжди можна розгледіти ще до покупки і зрозуміти, як вона буде виглядати у вас в будинку.