Останні новини

Сходи на другий поверх купити в Україні

Компанія по виробництва сходів на другий поверх на модульному металевому каркасі заснована в 2005 році. Наша продукція орієнтована на бюджетне виконання сходів для самостійної збірки.

Варіанти виконання сходів:

Термін виконання замовлення від 21 дня з моменту передоплати.

Ціна сходи на другий поверх

Вартість комплекту сходи розраховується індивідуально для кожного об'єкта. З цінами на готові комплекти можна подивитися на сторінці виду або форми сходів.

Доставка і оплата сходів на втрой поверх

Оплата здійснюється на розрахунковий рахунок після складання договору, передоплата становить 80% (або 100%) від загальної суми.

Доставка здійснюється за коштами кур'єрських служб України.

Послуги

Виробництво

Деталі

Виїзд на заміри

Деталі

Монтаж сходів

Деталі

Сходи на другий поверх

У багатьох з нас є мрія про своє великому будинку з сходами, що ведуть на верхній поверх. Ті, кому пощастило виконати свою мрію, з особливою ретельністю підходять до питання про те, якою ж буде сходи на другий поверх. Як вона впишеться в загальний дизайн? Наскільки безпечною повинна бути її конструкція? Однозначно можна сказати, що розробку проекту і його виконання краще всього довірити професіоналові. Він зможе підібрати відповідне оформлення, матеріали та конструкцію, найбільш відповідну вашим вимогам і загальним стандартам.

З чого роблять міжповерхові сходи

Однозначно визначитися, яка сировина найкраще підійде для побудови, не вийде. Його вибір буде залежати від безлічі параметрів: фінансові можливості, загальна стилістика будинку, побажання до функціональності та інше.

Ми можемо привести ряд найпопулярніших матеріалів:

Як замовити межетажную сходи?

Але вибрати підходящий матеріал це лише частина повного виконання проекту. Щоб замовити сходи на другий поверх, необхідно правильно розробити її конструкцію, інакше підйом кожен раз буде нагадувати сходження на Еверест. Наші фахівці зможуть правильно прорахувати всі технічні моменти (кут підйому і спуску, кількість поворотів, ширину проходів та інше), і вже на підставі отриманих даних створити саме ту міжповерхові сходи, про яку ви мрієте.

Наша компанія створює проекти для приміщень самої різної категорії: заміські будинки , планування багаторівневих квартир, офісні приміщення та інші об'єкти нежитлового фонду, на мансарду . Для вас буде розроблений індивідуальний чертеж сходи на другий поверх, відповідно до особистих побажань і характеристиками приміщення, який ми зможемо дуже швидко і якісно втілити в життя. Не чекайте і вже зараз звертайтеся до нас!